– WYSOKIE WYNAGRODZENIE 1300-1900 €
– LEGALNE ZATRUDNIENIE , UBEZPIECZENIE, SKŁADKI ZUS
– PREMIE ŚWIĄTECZNE
- Zatrudniamy na umowę zlecenie i na warunkach niemieckich-Delcare (składki odprowadzane na terenie Niemiec)

+48 506 568 650, +48 506 568 519, +48 519 304 361

Zadzwoń już teraz!

Szukasz pracy?

Pracuj z nami!

    Działamy od 2006 roku!

    Zatrudniamy około 200 Opiekunek!

    Mamy ponad 80 stałych ofert pracy!

    Zapewnimy proste i przejrzyste warunki!

    O Firmie

    Nasza Firma działa na rynku od 2006 roku.  Świadczymy usługi pomocy domowej oraz opieki nad osobami starszymi na terenie Niemiec.

    Pracownicy  zatrudniani są na umowę zlecenie.  Wszystkie podatki  oraz składki ZUS  są opłacane. Każdy nasz pracownik otrzymuje również Europejską Kartę Ubezpieczenia zdrowotnego  co pozwala na skorzystanie z bezpłatnych usług medycznych  w przypadku problemów zdrowotnych  na terenie Niemiec.

    Oferujemy:

    Wynagrodzenie netto 1300-1900€* miesięcznie.

    Zatrudniamy na umowę zlecenie i na warunkach niemieckich-Delcare (składki odprowadzane na terenie Niemiec)

    Ostateczny poziom wynagrodzenia zależyć będzie od kwalifikacji zawodowych pracownika, doświadczenia w opiece, znajomości języka niemieckiego, posiadania prawa jazdy oraz zakresu obowiązków i stanu pacjenta.
    • U rodziny niemieckiej pracownik nasz ma zapewnione bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie, pokój oraz dostęp do łazienki,  kuchni.
    • Elastyczny czas pobytu u rodziny niemieckiej ( istnieje również możliwość pracy w rytmie zmianowym np. na przemian -2 miesiące pracy, 2 miesiące pobytu w domu)
    • W razie śmierci podopiecznego lub wzajemnego niedostosowania się pracownika z podopiecznym istnieje możliwość zmiany rodziny.
    • Zapewniamy opiekę naszej agencji oraz agencji niemieckiej z którą współpracujemy podczas pobytu u rodziny.
    • Zwrot kosztów dojazdu do rodziny w Niemczech

    Wymagania:

    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym
    • Doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą
    • Przyjacielskie i pogodne usposobienie, wysoka kultura osobista, cierpliwość, pozytywne i życzliwe nastawienie wobec osób starszych
    • Mile widziane osoby posiadające prawo jazdy lub dodatkowe umiejętności fizykoterapeutyczne.

    Obowiązki:

    • Pomaganie podopiecznemu w codziennych czynnościach domowych. ( pranie, sprzątanie, prasowanie, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów – ogólne prowadzenie gospodarstwa domowego)
    • Pielęgnacja oraz dbanie o zdrowie, higienę osobistą podopiecznego. (pomoc przy myciu, kąpaniu, czesaniu, goleniu, ubieraniu i rozbieraniu, pomoc w toalecie, słanie łóżka i zmiana pościeli oraz bielizny osobistej osobie unieruchomionej w łóżku.)
    • Towarzyszenie w wizytach u lekarza , pilnowanie godzin przyjmowania lekarstw
    • Mobilizowanie podopiecznego do aktywnego spędzania wolnego czasu i rozwijanie jego zainteresowań. (gry towarzyskie, rozmowy, wspólne spacery, czytanie, wspólne oglądanie telewizji)
    • Aktywizowanie podopiecznego do zwiększenia jego samodzielności życiowej oraz ogólna troska o zdrowie podopiecznego oraz o jego dobre samopoczucie

    W przypadku gdy podopieczny jest osobą leżącą, poważnie chorą zapewniona jest przez rodzinę niemiecką dodatkowa pomoc poprzez wizyty raz lub nawet dwa razy dziennie pielęgniarki niemieckiej.

    Dołącz do Nas

    Kliknij poniżej aby pobrać Ankietę, wypełnij ją i wyślij do Nas.
    POBIERZ ANKIETĘ

    Zapraszamy do Nas

    FHU „SKOWRON”
    ul. Kolejowa 42
    28-200 Staszów